Skip to main content
Blog

DatAction wint de Zebra Warehousing Partner 2023 award

By No Comments2 min read

DatAction wint de Zebra Warehousing Partner 2023 award

DatAction is door Partner Zebra Technologies uitgeroepen tot dé warehousing partner van 2023!

Lees bericht

DatAction is door partner Zebra Technologies uitgeroepen tot dé warehousing partner van 2023! Tijdens de Zebra Connect Awards in Brasschaat werd DatAction beloond door de spectaculaire groei die met name in het domein van warehousing wordt doormaakt en de manier waarop DatAction producten van Zebra op slimme wijze integreert in oplossingen voor grote opdrachtgevers.

Daarbij staat een aangename samenwerking op commercieel én technisch gebied tussen de teams van Zebra en DatAction centraal.

Robert Roosendaal en Carlo Bonte waren de trotse ontvangers van de award. Een mooie erkenning voor de koers van ons bedrijf.

Wilt u verder praten over de producten en oplossingen van DatAction voor uw bedrijf?

Samen met u halen we het maximale resultaat uit uw warehouse of logistiek centrum. Voor meer informatie over de Nederlandse of Belgische markt kunt u contact met ons opnemen via onderstaande knop.

Ook interessant: